Go to content Go to menu
 


J O N A A N G E L 2009

 

 

SHUME URIME PER JONIDEN EDHE 120 VITE TE LUMTURA

SHUME URIME PER JONIDEN

SHUME URIME PER JONIDEN

PO TE DHUROJ KETE TRENDAFILE TE KUQ PER TY

Picture

Picture

 

Picture

SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME URIME GJITH JETEN TENDE QOFSH E LUMTUR E GEZUAR

PASURIT ME TE MEDHA NUK I SHIKON DOTE SYRI POR I GJEN ZEMRA DHE ESHTE NJE NGA THENET ME TE VERTETA SEPSE FLASIN FAKTET

PO TE BEJE EDHE NJE DHURAT TE VOGEL NE FAQEN TONE

DO TA BEJE NJE ME TE BUKUR KUR TE JEMI BASHK KETE HERE TA SIGUROJ

Picture


KETO JANE PER

 

JONIDEN

EDHE 100

VITE TE LUMTURA

 

URIME URIME URIME URIME

 

 

URIME DITELINDJEN!!!!!!!

TE UROJ DY GJERA NE KETE JETE......

GJITHCKA DHE AS GJE .....

GJITHCKA QE TE BENE TE LUMTUR....

DHE AS GJE QE TE BENE TE VUASH......

Dy zemra te arta,dy zemra te zjarta,e duan njeri tjetrin edhe pse jane te largeta,ditet po kalojn e muaji po afrohet presin njera-tjetra te bashkohen!!!

TE

UROJ

EDHE

100

VITE

TE

LMTURA

 

Picture

MENDOJE SE DO TE MJAFTOHESHA VETEM ME NJE??????

  NUK MJAFTON AS NJE AS DY AS TRE MADJE AS GJITH JETA IME NUK ME MJAFOTN TE TE DHUROJ DUHET AKOMA ME SHUME SHUME ME SHUME

URIME URIME URIME URIME URIME URIME URIME URIME

 

 

 

SHUME URIME PER TY SHUME URIME PER TY SHUME URIME

Picture

 

 

 

 

 

Sa yje ka qielli, ti s`mund ti numerosh.
Sa shume te dua ti s`mund ta kuptosh.
Sikur ta dinin yjet sa shume te dua, do zbrisnin ne Toke te qanin me mua.

 

 

 

SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME URIME PER TY

Picture

PO E MBYLL DUKE TE URUAR SERISHT

 

EDHE 100